Router tsy misy tariby roa sosona SWR-1200L2 11AC Router WiFi 1200M
Laharana modely:SWR-1200L2
Marika:Softel
MOQ:1
gou  FWiFi Timing Switch
gouWiFi ho an'ny vahiny sy fanaraha-maso ny ray aman-dreny
gouCPU roa-core, CPU tsy misy tariby roa
Antsipirian'ny vokatra
Masontsivana ara-teknika
Fampiharana tambajotra
MANAGEMENT
DOWNLOAD
01
Mombamomba ny vokatra
2.4G + 5G
CPU roa-core
Antenna mivelatra 4*
MU-MIMO
Ipv6
zavatra Router tsy misy tariby roa sosona SWR-1200L2 11AC Router WiFi 1200M
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Fenitra tsy misy tariby IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Fahatsiarovana/Fitehirizana 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Seranana LAN Interface 2×10/100Mbps Hafainganam-pandeha tsy misy tariby 300Mbps (2.4GHz)
Seranana WAN Interface 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Famatsiana herinaratra ivelany 12VDC/1.5A Fahita matetika ny WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
Lalina x D x H 180×130×26mm Fomba tsy misy tariby
Router tsy misy tariby; WISP; AP
Fanamarinana CE, RoHS Antena 2×2.4GHz
Bokotra WPS/Famerenana amin'ny laoniny 2×5GHz