SFT6400A 4*GE fidirana PAL B/G NTSC 64 ao amin'ny 1 IP mankany amin'ny Analog Modulator
Laharana modely:  SFT6400A
Marika:Softel
MOQ:1
gou  Tohano ny BISS De-scrambling
gou  Fanohanana ny fampidirana OSD (Logo sy Dikanteny)
Antsipirian'ny vokatra
Masontsivana ara-teknika
Endri-javatra fototra
Rindrambaiko fitantanana
DOWNLOAD
01
Mombamomba ny vokatra
1. FAMPIDIRANA
2. TOETRA
-2U chassis, hakitroky avo lenta mba hitsitsiana ny saran'ny fandefasana
-Fanohanana ny fampidirana OSD (Logo sy Caption) ho an'ny fantsona tsirairay, mora ampiasaina
-Fanohanana CC/Dikanteny kely/Teletext
-Fanohanana ny BISS De-scrambling (Eo am-pamolavolana)
- Fanohanana ny fanovana fampahalalana momba ny fandaharana, fisafidianana feo maromaro
- Fivoaran'ny mpitatitra 64 tsy mifanakaiky na mifanila, isaky ny mpitatitra 32 ao anatin'ny 400MHz
-Manohana ny fitantanana tambajotra mifototra amin'ny tranonkala
SFT6400A 4*GE miditra 64 amin'ny 1 IP mankany amin'ny Modulator Analog
Mikoriana UDP, UDP / RTP, fonosana 1-7 (SPTS/MPTS)
Protokolin'ny Fitaterana UDP/RTP, unicast sy multicast, IGMP V2/V3
Halavan'ny fonosana 188 / 204 Bytes
teny MPEG-1/2 Sosona 1/2, (HE-)AAC, AC3
NY FANAZAVANA CC, Teletext, Dikanteny, Dikanteny DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Tahan'ny lafiny 4:3
Mpampitohy 75Ω, F-jack
Fahita matetika 43.25 – 951.252MHz
Bandwidth famoahana 400MHz (samy mpitatitra 32)
Ambaratonga famoahana -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Fahaverezan'ny fiverenana ≥ 14dB
Fizarana matetika sandoka. ≥ 60dB
Fahamarinan'ny mpitatitra sisa tavela 1%
Fenitra fahitalavitra PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Tahan'ny famantarana video amin'ny tabataba ≥ 60dB
Interface tambajotra MANAGEMENT 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
NY FANAZAVANA Ethernet Base-T 4 x 1000 (RJ 45)
Ny hafa Famoahana ny famaha sary 480i/576i
OSD Sary famantarana: JPG, BMP, PNG
Fanazavana: manohana fiteny maro, lalana mikorisa sy hafainganam-pandeha namboarina manokana
Fanitsiana ny feo mivoaka 0 – 100 %
General Fanesorana 483mm×330mm×88mm (SxLxH)
hafanana 0~45℃(fampiasana), -20~80℃(fitahirizana)
Herin'aratra AC100V±10%, 50/60Hzna AC 220V±10%, 50/60Hz