Boaty Terminal Fibre Optical FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core
Laharana modely:  FTTX-PT-M16
Marika:Softel
MOQ:10
gou  Miraikitra amin'ny rindrina na miraikitra amin'ny tsato-kazo
gou  Azo ampiasaina amin'ny fananganana tambajotra FTTx marobe
gou All-in-One ho an'ny fampifangaroana, fanasarahana ary fizarana fibre
Antsipirian'ny vokatra
Masontsivana ara-teknika
Lalan'ny refy sy tariby
Boky Torolàlana momba ny Fametrahana
DOWNLOAD
01
Mombamomba ny vokatra
Famaritana fohy
FTTX-PT-M16Boaty Terminal Fidirana Fiberilaina ary malaza amin'ny fametrahana ny FTTH.
Endri-javatra miasa
Andeha isika izao handinika ny fepetra takian'ny FTTX-PT-M16: Fepetra takiana amin'ny tontolo iainana: Mari-pana fiasana: -40°C hatramin'ny +85°C Hamandoana: ≤85% (+30°C) Tsindrin'ny atmosfera: 70KPa hatramin'ny 106Kpa Takelaka teknika fototra: Fahaverezan'ny fampidirana: ≤0.15dB Fahaverezan'ny fiverenan'ny UPC: ≥50dB Fahaverezan'ny fiverenan'ny APC: ≥60dB Takelaka teknika fiarovana amin'ny tselatra: Ny fanoherana ny insulasiôna eo amin'ny fitaovana fametrahana tany sy ny metaly ao amin'ny boaty dia tsy latsaky ny 2×104MΩ/500V (DC); infrarouge ≥2×104MΩ/500V. Ny voltazy mahatanty eo amin'ny fitaovana fametrahana tany, ny vatan'ny boaty, ary ny metaly ao aminy dia tsy latsaky ny 3000V (DC)/min, tsy misy fahasimbana na tselatra mirehitra; U≥3000V.
KEVITRA PC+ABS
Habe (A*B*C) 319.3*214*133mm
Fahafahana ambony indrindra 48
Haben'ny fametrahana (Sary 2)D*E 52*166*166mm
Ao amin'ny savaivony tariby lehibe indrindra (mm) ᴓ8~14mm
Haben'ny lavaka sampana ambony indrindra ᴓ16mm
Adaptatera PC SC/A tsy tantera-drano 16
Fepetra takiana amin'ny tontolo iainana
Mari-pana miasa -40℃~+85℃
Hamandoana mifandraika ≤85%(+30℃)
Tsindrin'ny atmosfera 70KPa~106Kpa
Toetra mampiavaka ny kojakoja optika
Fahaverezan'ny fampidirana ≤0.3dB
Fahaverezan'ny fiverenan'ny UPC ≥50dB
Fahaverezan'ny fiverenan'ny APC ≥60dB
Ny androm-piainan'ny fampidirana sy ny fanesorana >In-1000
Famaritana ara-teknika tsy mety vaky
Mitokana miaraka amin'ny kabinetra ny fitaovana fampitoviana ny tany, ary latsaky ny 2MΩ/500V (DC) ny fanoherana ny fitokana-monina.
IR≥2MΩ/500V
Ny voltazy mahatanty eo anelanelan'ny fitaovana fandrefesana ny tany sy ny kabinetra dia tsy latsaky ny 3000V (DC) / min, tsy misy lavaka, tsy misy flashover; U ≥3000V